Uzdot jautājumu ekspertam

AcisAcs ir redzes orgāns, kas pilnveido cilvēka ikdienas dzīvi. Redze ļauj radīt un saglabāt vizuālas ainas cilvēka prātā un atmiņā, un redzētā radītais iespaids ir arī mūsu iztēles pamats. Ar redzes palīdzību varam ne tikai vizuāli apzināties situācijas, priekšmetu aprises un personu ārieni, bet arī mācīties, izdzīvot dažādu veidu pieredzi, novērtēt citu cilvēku attieksmi, ko pauž mīmika, un arī paši varam ļaut citiem saprast mūsu  sajūtas. Ne velti acis dēvē par dvēseles spoguli.

Lai cilvēks varētu saglabāt skaidru redzi jebkurā dzīves situācijā, acīm ir nepieciešama īpaša gādība, jo redze ir sarežģīta un jutīga sistēma, par kuru jārūpējas.

   No kā sastāv mūsu acis?
   Kā darbojas redze?
   Acs fizioloģiskās īpatnības

Uzzini: “Neatkarīgi no tā, kur kinoseansa laikā sēžu, pēc filmas noskatīšanās man sāp acis.” Ilze, 35 g.
“Kad ilgstoši strādāju ar tulkojumiem pie datora, acis ļoti nogurst un niez. Optive acu pilieni ir ļoti noderīgi, man palīdz. Tos ieteica draudzene, kurai bija laba pieredze ar šiem pilieniem.” Indra, 39 g. 

 

Uzdot jautājumu ekspertam

Ja mūsu interneta vietnē neatrodat atbildi uz sev svarīgo jautājumu par acu veselību, šeit jūs varat uzdot savus jautājumus, un tie tiks nodoti šīs nozares ekspertiem. Centīsimies atbildēt 3 darba dienu laikā.
Jautājums veiksmīgi nosūtīts
Failed to sent