Uzdot jautājumu ekspertam

Par “Optive”

1. Ūdens deficīta izraisīts sausās acs sindroms. 
 
Sausās acs sindroms var rasties tāpēc, ka ir izmainīta asaru ražošana vai kļuvusi intensīvāka asaru iztvaikošana. Hiperosmotiskas jeb koncentrētas asaras (kurās ir maz ūdens, bet liels daudzums sāļu, olbaltumvielu u.c.) izmaina acs virsmas šūnu membrānu caurlaidību. Šādu asaru ietekmē no šūnām difuncē ūdens, lai tiktu uzturēts līdzsvars ar starpšūnu šķidrumu. Tāpēc acs virsmas šūnas izžūst, tiek bojātas to membrānas un traucēta olbaltumvielu funkcija sargāt acs virsmu (avots www.vlmedicina.lt).
 
Ūdens deficīta izraisītai sausās acs sindroma ārstēšanai nepieciešams divējāds ārstēšanas mehānisms (“Optive™” vai “Optive Fusion TM): mitrināšana un ieeļļošana + mitruma atjaunošana  radzenes epitēlija šūnās (osmoprotekcija).
 
 
1. att. Ilustrēts divējādais sausās acs ārstēšanas mehānisms

Optive™” iedarbība ir divējāda: preparāts mitrina un ietekmē slimības attīstības gaitu. Acs virsmas mitrināšanu nodrošina preparātā esošā karboksimetilceluloze (KMC) un glicerīns, bet osmoprotekciju uzlabo neitrālās daļiņas – L-karnitīns un eritritols.
 
“Optive™” priekšrocība ir tā, ka preparāts aptur slimības attīstību, t. i., neļauj attīstīties iekaisuma procesam. Tas ir ļoti svarīgi. Tādējādi šis medicīniskais līdzeklis ietekmē gan slimības simptomus, gan tās iemeslus. Tas ir vienīgais preparāts sausās acs sindroma ārstēšanai, kas satur cilvēkam neitrālas daļiņas un tāpēc var aizsargāt šūnas no stresa un bojāejas hipertoniskas asaras vidē, samazina iekaisuma procesus un veicina pilnvērtīgas asaras ražošanu.


 
Pilinot “Optive™” pastāvīgi, osmoprotekcija nepārtrūkst, tāpēc šūnas vairs necieš no stresa, dabīgi tiek sintezētas veselas un pilnvērtīgas asaras, tā izvairoties no acu sausuma.
 
“Optive Fusion TM” papildus satur hialuronskābi – polimēru-lubrikantu, kas spēcīgi mitrina un reģenerē. Hialuronskābe kopā ar karboksimetilcelulozi veido izturīgu savienojumu, kas uz acs virsmas veido dubultu aizsargplēvi, kura 24 stundas sargā acs virsmu no iztvaikošanas. “Optive Fusion TM” tāpat kā “Optive™” satur cilvēka asaru osomoprotektorus, kuri aizsargā acs virsmas šūnas no dehidratācijas (ūdens zaudēšanas).

 

 
2. Lipīdu deficīta izraisīts sausās acs sindroms.
 
Lipīdu slāņa traucējumu dēļ asaru plēvīte ātrāk iztvaiko, bet tas ir viens no biežākajiem sausās acs iemesliem. Novērojot acu diskomfortu, apsārtumu, asarošanu, dedzināšanas sajūtu un neskaidru redzi, būtu jāsāk raizēties. Kaut arī šis traucējums ir hronisks un progresējošs, pamanot agrīnā stadijā, to var kontrolēt, izmantojot “Optive Fusion ™”.   
Risinājums lipīdu deficīta izraisīta sausās acs sindroma ārstēšanai ir “Optive Plus™”.
 
“Optive Plus™” paātrina acs virsmas reģenerāciju un izceļas ar nozīmīgu osmoprotekcijas iedarbību.
 
Preparāts vienlaikus nostiprina asaru aizsargājošo lipīdu slāni, tāpēc asaru plēvīte ilgāk nesaplaisā pat tad, ja acis mirkšķina retāk. “Optive Plus™” sastāvā ir rīcineļļa, kas jau no seniem laikiem dabas medicīnā tiek izmantota acu iekaisumu ārstēšanai un skropstu augšanas veicināšanai. Rīcineļļas taukskābes ir ļoti līdzīgas cilvēka asaru taukskābēm, tāpēc, iepilinot “Optive Plus™”, rīcineļļa ātri nonāk asaru augšējā slānī un, viegli iekļūstot starp cilvēka asaru lipīdiem, to nostiprina.

Vairāk par Optive: www.optive.eu

info.baltics@allergan.com  
+37126567740

 

Uzdot jautājumu ekspertam

Ja mūsu interneta vietnē neatrodat atbildi uz sev svarīgo jautājumu par acu veselību, šeit jūs varat uzdot savus jautājumus, un tie tiks nodoti šīs nozares ekspertiem. Centīsimies atbildēt 3 darba dienu laikā.
Jautājums veiksmīgi nosūtīts
Failed to sent